Proszę czekać...
zamknij

Kalendarz spotkań

06.04.2018 III Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Wybrane elementy Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pediatrycznej" Turzno k. Torunia 6-7.04.2018 r.
W dniach 6-7 kwietnia 2018 roku spotkamy się na już III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Wybrane elementy Anestezjologii i Intensywnej Terapii Pediatrycznej". W tym roku skupimy się na szeroko pojętej tematyce intensywnej terapii i anestezji w chorobach ośrodkowego układu nerwowego. Jest to szczególnie ważki problem biorąc pod uwagę konsekwencje opóźnionego lub nieprawidłowego postępowania w leczeniu tych schorzeń u dzieci.

Konferencja odbędzie się jak i poprzednie w z Zespole Pałacowym Turzno (www.palac-romantyczny.com), w miejscu niezwykle urokliwym i ważnym historycznie a jednocześnie u dogodnym komunikacyjnie dla mieszkańców naszego regionu, jak i Pomorza czy Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Tradycyjnie chcielibyśmy zaprosić prelegentów nie tylko z kręgu anestezji i intensywnej terapii, ale i specjalistów z innych dziedzin medycyny.

Mamy nadzieję że przedstawiona tematyka zainteresuje Państwa i będzie przydatna w codziennej praktyce, a pobyt w Pałacu oprócz wykładów da możliwość wymiany doświadczeń w kuluarach oraz będzie okazją do miłego spędzenia wolnego czasu.
Do zobaczenia w Turznie!

Maciej Cettler
Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu

Maciej Matczuk
Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej
Wojewódzki Szpital Dziecięcy im. J. Brudzińskiego w Bydgoszczy

http://www.intensywnaterapia2018-turzno.pl/